Kuno procedūros

*Nurodyta vienos procedūros kaina

Krūtinės tobulinimas

(Breast enhancement) - 390 Lt/ 112,95 Eu 72,40 Eu/ 250 Lt

Procedūra skirta moterims, esančioms po gimdymo arba dietos. Taip pat turinčioms plokščias ir mažas krūtis. Gydymas stimuliuoja raumeninį audinį, suteikdamas tvirtumą bei apimtį. Procedūros metu stimuliuojama kraujo apytakos sistema, audiniai aprūpinami naudingomis medžiagomis. Sutvirtinami krūtinės raumenys, ji tampa stangresnė, padidinama krūtinės apimtis.

Gydymo procedūrų skaičius rezultatui pasiekti: minimaliai 6, priklausomai nuo paciento būklės.

Sėdmenų tobulinimas

(Toning the buttocks) - 390 Lt/ 112,95 Eu 81,09 Eu/ 280 Lt

Šis gydymas yra nukreiptas į raumenų bei kraujo apytakos sistemos stimuliavimą, tokiu būdu pakeliant sėdmenis, suteikiant patrauklią formą bei sutvirtinant juos. Procedūra skirta žmonėms, neturintiems tvirto raumenų tonuso sėdmenų srityje.

Gydymo procedūrų skaičius rezultatui pasiekti: minimaliai 6, priklausomai nuo kliento būklės.

Sėdmenų pakėlimas/stangrinimas

(HYPOTONICITY BUTTOCKS) - 390 Lt/ 112,95 Eu 81,09 Eu/ 280 Lt

Šis gydymas yra nukreiptas į raumenų bei kraujo apytakos sistemos stimuliavimą, tokiu būdu pakeliant/stangrinant sėdmenis, suteikiant patrauklią formą bei sutvirtinant juos. Procedūra skirta žmonėms, neturintiems tvirto raumenų tonuso sėdmenų srityje.

Gydymo procedūrų skaičius rezultatui pasiekti: minimaliai 6, priklausomai nuo kliento būklės.

Vidinės šlaunų dalies pakėlimas/stangrinimas

(HYPOTONICITY IN THE INNER LEG) - 390 Lt/ 112,95 Eu 81,09 Eu/ 280 Lt

Šis gydymas yra nukreiptas į raumenų bei kraujo apytakos sistemos stimuliavimą, tokiu būdu pakeliant/stangrinant vidines šlaunų dalis, suteikiant patrauklią formą bei sutvirtinant juos. Procedūra skirta žmonėms, neturintiems tvirto raumenų tonuso sėdmenų srityje.

Gydymo procedūrų skaičius rezultatui pasiekti: minimaliai 6, priklausomai nuo kliento būklės.

Rankų žasto dalies pakėlimas/stangrinimas

(HYPOTONICITY IN ARMS) - 390 Lt/ 112,95 Eu 72,40 Eu/ 250 Lt

Procedūra skirta žmonėms norintiems suteikti rankoms kitą fomą, pagerinti raumenų bei audinių tvirtumą, padidinti bei suformuoti raumenis. Gydymas yra orientuotas maitinti audinius ir stimuliuoti kraujotaką. Aktyviųjų elementų atsatymo nauda garantuoja ilgalaikį rezultatą.

Gydymo procedūrų skaičius rezultatui pasiekti: minimaliai 8, priklausomai nuo paciento būklės.

Rankų atjauninimas

(ANTI-AGING HANDS) - 390 Lt/ 112,95 Eu 81,09 Eu/ 280 Lt

Gydymas yra orientuotas maitinti rankos plaštakos audinius ir stimuliuoti kraujotaką, bet svarbiausias faktorius yra aktyviųjų elementų atstatymo nauda, kuri atkuria fiziologines funkcijas, tokiu būdu garantuodama ilgalaikį rezultatą.

Gydymo procedūrų skaičius rezultatui pasiekti: minimaliai 8, priklausomai nuo paciento būklės.

Strijos – pažengusi stadija

(STRETCH MARCKS 3°) - 500 Lt/144,81 Eu 115,85 Eu/ 400 Lt

Procedūra skirta žmonėms turintiems pažengusios stadijos strijas (rausvas ir baltas). Gydymo metu yra regeneruojami, restruktūrizuojami bei atstatomi atrofuoti audiniai. Rausvos strijos tai yra raudonų strijų rezultatas, Jos yra atpažįstamos pagal spalvą, kuri keičiasi nuo šviesiai raudonos į tam tikrą rausvą atspalvį ir dažniausiai pacientui toje vietoje pasireiškia niežulys. Tokiu atveju atsakas yra pakankamai staigus ir tai galima pašalinti nuo 1 procedūros. Taip pat pažengusi stadija yra baltos strijos, tai yra paskutinis gydymo etapas. Yra likusi vidinė strijos dalis, kurią kūnas naudoja  apsaugai. Ji susideda iš audinio, kuris yra visiškai neaprūpintas krauju, todėl audinys yra negyvas. Tokiu atveju procedūrų skaičius nuo 5.

Rausvų strijų gydymo procedūrų skaičius rezultatui pasiekti: minimaliai 1, priklausomai nuo paciento būklės.
Baltų strijų gydymo procedūrų skaičius rezultatui pasiekti: minimaliai 5, priklausomai nuo paciento būklės.
* Pilvo sričiai procedūrų skaičius rezultatui pasiekti: minimaliai 6, priklausomai nuo paciento būklės.

Randai

(Atrophic scars) - 390 Lt/112,95 Eu 101,37 Eu/ 350 Lt

Gydymas skirtas sumažinti arba visai pašalinti randus bet kurioje žmogaus kūno ar veido srityje. Procedūra regeneruoja randus, atstato pažeistą audinį į sveiką. 

Gydymo procedūrų skaičius rezultatui pasiekti: minimaliai 8, priklausomai nuo paciento būklės.

Sunkios kojos

(Heavy legs) - 75,30 Eu/ 260 Lt

Procedūra skirta žmonėms, kenčiantiems nuo vandens susikaupimo bei apsunkusių kojų. Tai yra gydymas žmonėms su veninės limfostazės problemomis, kurias įtakojo per didelis laiko praleidimas sėdint arba stovint vienoje vietoje kiekvieną dieną. Dėl sumažėjusios galimybės kraujui cirkuliuoti iš apačios į viršų, žmogus gali turėti sunkumo pojūtį  kojų, kulkšnies ir pėdų srityje. Gydymo rezultatas nepatinusios kojos, ir ilgalaikis lengvumo pojūtis.

Gydymo procedūrų skaičius rezultatui pasiekti: minimaliai 4, priklausomai nuo paciento būklės.

Limfodrenažas

(Lymphatic draining) - 75,30 Eu/ 260 Lt

Procedūra skirta žmonėms, kuriems atliekami kursai prieš nutukimą bei celiulitą ir tiems, kas turi limfo stazės problemas. Gydymas skirtas stimuliuoti limfotaką, masažuojant su elektrodinėmis pirštinėmis. Limfodrenažas su spaudimu leidžia atstatyti limfmazgius, kurie yra nukrypę nuo savo pozicijos. Gydymas yra dažniausiai taikomas riebaliniams audiniams bei celiulitui, bet taip pat naudingas bet kurio kito kurso metu.

Gydymo procedūrų skaičius rezultatui pasiekti: minimaliai 6, priklausomai nuo paciento būklės.

Pilingas

(Peeling) - 66,61 Eu/ 230 Lt

Procedūra skirta žmonėms, kurie nori atitolinti ir pašalinti senėjimo procesą. Pilingas yra lupimosi sluoksnio proceso pagreitinimas. Jis stimuliuoja ląsteles, pašalindamas žuvusias, pažeistas arba degeneravusias, kurios apsikeis vietomis su sveikomis, normaliomis odos ląstelėmis. Rezultate turėsit atsigavusią, skaistesnę, spindinčią ir švaresnę odą.

Gydymo procedūrų skaičius rezultatui pasiekti: minimaliai 3, priklausomai nuo paciento būklės.

Pilvo raumenų stangrinimas

(Hipotonisity Abdomen) - 81,09 Eu/ 280 Lt

Šis gydymas yra nukreiptas į raumenų bei kraujo apytakos sistemos stimuliavimą, tokiu būdu stangrinant pilvą, suteikiant patrauklią formą bei sutvirtinant jį. Procedūra skirta žmonėms, neturintiems tvirto raumenų tonuso pilvo srityje.

Gydymo procedūrų skaičius rezultatui pasiekti: minimaliai 1, priklausomai nuo paciento būklės.